Fotky

No, vyfotil jsem pár fotek, kde je počítač, ty telefony, na který jste celý večer posílali SMSky a pohled z vrchní konstrukce dolů, kde jste tancovali. Nebylo to mým digitálem (protože žádný nemám). Tím, kterým jsem to fotil, se mi to moc nepovedlo. Ale něco málo na nich snad vidět je. Příště (jestli nějáký bude) se to pokusím udělat líp (a snad budu mít vlastního digitála).

Tohle je jen popsanej výběr s komplem. Další fotky najdete na www.novotny.cz/fleda/fotky2.

BTW klikni na náhled a budeš mít větší fotku ;)...

Foto 1 Foto 2 Foto 3
Z vrchního schodu ke konstrukci, v dálce počítač. Blíž ke komplu. A úplně u něj, pěkně malej monitor, co? (úhlopříčka cca 8").
Foto 4 Foto 5 Foto 6
Telefonky připojený kabelem k PC, vlevo Nokia 6150 - Eurotel, vpravo Nokia 6110 (zrovna přišla zpráva) - Oskar Monitor, na kterým toho opravdu není moc vidět. K počítači byl připojen ještě projektor druhým kabelem (grafická karta má 2 výstupy) Já, že dělám, že u komplu něco dělám
Foto 7 Foto 8 Foto 9
Pohled shora - prostrčil jsem ruku mezi konstrukcí a blikl na vás. Tou škvírou je focena předchozí fotka. Ta malá zelená kontrolka uprostřed je kontrolka projektoru. Pohled tou stejnou škvírou na projektor. Podložený pivními tácky, přikurtovanej gumicukem. Visí k němu černej kabel, kterým do něj šla data. BTW vzdálenost od konstrukce je k projektoru něco málo přes 3 metry, od projektoru k zemi je to kolem 4 metrů.
Foto 10 Foto 11 Foto 12
Zespodu na projektor, tady už to vypadá jako větší výška. Od osvětlovače (balkón mezi konstrukcí a parketem) na projekci. Mezi koulí a projekční plochou je vidět klec, ve které je projektor, navrchu ta konstrukce, dole parket s lidma. DJ píšící před projekcí.
Foto 13 Foto 14 Foto 15
Rozkuchanej kompl, jsou v něm 4 větráky navíc (na pamětech, před diskem a před grafikou). Jinak v tom komplu nic není. Jeden člověk nám totiž řekl, že nahoře je až 60 °C, a že tam kondenzuje voda. Navíc můj kompl se v teplejších prostotorách vypíná. Tak jsme tam dali víc větráků. Pak přišel jinej kořeň a řekl, že je to v pohodě. Mají tam prý zasáky a takový teplo tam není. Nakonec to tam bylo v pohodě a komplu se nic nestalo. Gumičkama a brčkama přidělaný větráky na pamětech. Šroubkama to tam nešlo, tak místo nich použity gumičky. Jak hezky za ně jde zatahat ;).
Poslední změny: 6. 3 2005
© Tomáš Novotný 2005