Zdarec,

Nové fotografie: www.novotny.cz/fleda/fotky2/

vítej na stránkách, kde můžeš najít SMSky, které byly poslány na plátno na flédě na studentském plese Gymnázia Křenová (horká hawajská noc). Zajímavý pro tebe mohou být i statistiky (kolik bylo celkem SMSek, kdo jich poslal nejvíc, ...). Dál tu najdeš fotky ze zákulisí plátna (třeba i ty telefony, který přijímaly SMSky).

Jestli budeš chtít vědět něco, co tady nenajdeš, napiš buď na tomas@novotny.cz, ICQ #83869157 nebo se přijď zeptat přímo do 4.B4 na Křence a tam se ptej po Novasovi. V případě, že budeš chtít použít tento systém na nějaké své párty, rád ti s tím pomůžu (zadarmo).

Touhle cestou bych chtěl poděkovat spoustě lidem, kteří mi pomohli - ať už to bylo půjčení telefonů (Laďa Potrusil, Bára Tichá), SIM karet (Laďa P., Zdeňka Vozárová), projektoru (taťka), větráků do počítače (Martin Smrkal, Honza Knobloch), grafické karty (Laďa P.), externího televizního tuneru (Josef Tichý), propojovacích kabelů (Josef Tichý, Milan Štaral), kabelů k propojení telefonů s počítačem (Honza K.), nabíječek (Helča Hejmalová, Laďa P.), odeslání SMSek při testování (poslalo dost lidí) a tak dál. Některé půjčené věci jsem ani nepoužil, ale všechno mi pomohlo. Taky nesmím zapomenout na tvůrce programu, jehož část byla použita - Marcin Wiacek. Program gammu se staral o dopravení zpráv z telefonu do počítače a potom o smazání. Zobrazení na plátno byla zas moje práce. Obrázek použitý na pozadí projekce (a ten stejný tady) je ze stránek www.wallpapers.com (moc jsem si s jeho hledáním práce nedal ;) ). A velký dík patří těm, kteří mi vůbec tu projekci povolili udělat - tedy organizátorům akce - Daniela Boháčová, Lenka Bízová, Helča Hejmalová a Bára Tichá (no, vlastně jsem toho byl trochu součástí, tak jsem si to mohl bez problému protlačit ;) ).

Poslední změny: 6. 3. 2005
© Tomáš Novotný 2005